امروز: يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩

آخرین اخبار دانشکده

سایت نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
وزارت علوم و تحقیقات پایگاه قرآنی دانشجویی ایحاء

 •  


    چاپ        ارسال به دوست

  آیین استقبال از دانشجویان جدیدالورود در دانشکده علوم قرآنی شاهرود

  آیین استقبال از دانشجویان جدیدالورود سال 98 با حضور مسئولین شهرستان و رییس، اساتید و دانشجویان دانشکده علوم قرآنی شاهرود برگزار شد.

  در این مراسم ابتدا آیاتی از کلام الله مجید قرائت شد و در ادامه سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران پخش گردید.
  در ادامه دکتر روح الله محمدی، رییس دانشکده علوم قرآنی شاهرود ضمن خیرمقدم به مهمانان و به ویژه دانشجویان جدید بیان داشت: خداوند را شاکریم که میزبان دانشجویان قرآنی هستیم و چه افتخاری از این بیشتر که در راه شکوفایی دانشجویان قرآنی بتوانیم خدمت کنیم.
  وی افزود: به لطف خداوند متعال درصد اشتغال دانشجویان دانشکده های علوم قرآنی به مراتب طبق آماری که گرفته شده بالاتر از بسیاری از دانشگاه های معتبر کشور است و این از برکت قرآن است.
  در ادامه دکتر شریعتمدار طهرانی، رییس پیشین دانشکده و سخنران مراسم بیان داشت: دانشجویان گرامی علوم قرآن سعادت مند هستند که در راه قرآن و علوم قرآنی گام نهاده اند و همانطور که مؤمنان باید به قرآن کریم دست بیندازند تا گمراه نشوند راه پرواز در عبودیت را خداوند متعال دو بال علم و تقوی قرار داده است که دانشجویان علوم قرآنی با دو بال علم و تقوای الهی در راه سعادت قرار خواهند گرفت.
  از دیگر برنامه های این مراسم تقدیر از امام جمعه شهرستان، حاج آقا امینی به پاس همکاری مستمر با دانشکده علوم قرآنی بود.
  در پایان مراسم دانشجوان به مجموعه تاریخی شهر بسطام اعزام و پس از زیارت امامزاده محمد فرزند امام صادق(ع) از سایر بخشها بازدید به عمل آوردند و بسته های هدیه به مناسبت آغاز سال تحصیلی به دانشجویان تقدیم شد.


  ١٤:٥٧ - شنبه ٢٥ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ٤٠٩٩    /    تعداد نمایش : ١٧٣  خروج